Co gdzie i kiedy w szczegółach!

Do wyborów pozostało już niewiele czasu, tydzień! Emocje zaczynają rosnąć, kandydaci zabiegają o Wasze głosy w głosowaniu mailowo-smsowym. Kto wygra? Zobaczymy. Ale wybory to nie tylko dwa emocjonujące wieczory, gdzie prezentować się będą kandydaci do tytułu Mr. Bear Poland 2017. Zatem co zaplanowaliśmy dla Was?

Dzień 1 (piątek, 21 października 2016)

Piątek to dzień, kiedy większość z Was przyjedzie do Poznania. Dlatego przygotowaliśmy dla Was wieczorne atrakcje. Dla tych, którzy przyjadą nieco wcześniej też mamy coś zaplanowane

19:30 – 21:30 zapraszamy na Be4 Bear Party w restauracji Pierożek i Kompocik. Wstęp na Be4 Bear Party za darmo. Będzie można wypić piwo i przekąsić co nieco, dla tych co zgłodnieli po podróży. Restauracja mieści się na ul Rybaki 22. Restauracja jest partnerem Stowarzyszenia Bears Of Poland i na karty członkowskie obowiązuje zniżka 20%.

22.00 Wybory Mr. Bear Poland 2017 cz. 1 – wstęp 15 zł w klubie HAH Art & Music Poznań na ul. Małe Garbary 6 w Poznaniu. Część kwoty z biletów jest przekazana na fundusz reprezentacyjny dla przyszłych Mr. Bear Poland 2017 i vice Mr. Bear Poland 2017. Dla członków Stowarzyszenia Bear Of Poland przygotowaliśmy promocję na barze. Z ważną kartą członkowską będziecie mogli kupić w promocyjnej cenie piwo lane za 5 zł oraz wódkę z colą za 10 zł.

Harmonogram piątkowego wieczoru w klubie podajemy poniżej. Będziemy się starać go trzymać jak najdokładniej. Pamiętajcie, że sala Hell jak i również Bar Space (gdzie można palić) będą tylko i wyłącznie przeznaczone dla mężczyzn oraz obsługi wydarzenia. Tak samo będzie również w sobotni wieczór. W czasie obu wieczorów będziecie mogli porozmawiać z przedstawicielami Stowarzyszenia Bears Of Poland na ich stoisku oraz ewentualnie zakupić gadżety takie jak np. kubki o różnych wzorach. Przy zakupie gadżetów przewidziane są zniżki dla członków Stowarzyszenia Bear Of Poland.

 • 22.00 Start wyborów. Na pierwszych gości będzie czekać sampling od firmy Barefoot, więc zachęcamy do przybycia jak najwcześniej.
 • 22.30 [15 min.] Prezentacja osób zasiadających w jury, przedstawienie sponsorów, listy nagród, organizatorów, patronów medialnych oraz zaproszonych gości.
 • 23.00 [20 min.] Krótka autoprezentacja naszych wspaniałych kandydatów. Pamiętajcie, że wzięcie udziału w wyborach wymaga nieco więcej odwagi i mamy nadzieję, że będziecie dopingować każdemu z nich równie gorąco, tak jak i my wszystkim kibicujemy.
 • 23.30 [25 min.] Występy artystyczne, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was. Możecie się spodziewać niespodziewanego!
 • 24.00 [10 min.] Prezentacja kalendarza Bears Of Poland na 2017. To już trzecie wydanie kalendarza, mamy nadzieję, że zawiśnie w wielu Waszych domach. Będzie do nabycia również za pomocą kart płatniczych.
 • 00.30 [25 min.] Występy artystyczne, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was. Możecie się spodziewać niespodziewanego!
 • 01.00 [15 min.] Prezentacja kandydatów bez koszulek, czyli to na co czekacie na pewno najbardziej. Więc kandydaci zaprezentują nieco więcej, żeby przekonać Was do głosowania!
 • 01.30 [do rana] Bear Party do białego rana. Mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić!

O oprawę muzyczną dbać będą Dj. W (Poznań) oraz Bearkeeper (Berlin).

Dzień 2 (sobota, 22 października 2016)

12:00-14:00 Misie na Termach. Wyjście organizowane oddolnie przez sympatyków Wyborów i Stowarzyszenia Bears Of Poland na Termy Maltańskie, które mieszczą się na ulicy Termalnej 1

15.00-17.00 „Pizza z Misiem”. Dla tych co będą chcieli nieco pobiesiadować proponujemy wspólny obiad przy pizzy, oczywiście dla chętnych w Restauracji Mamma Wilda ul. Dolna Wilda 81. Wszystkich chętnych prosimy o informację na mail mrbearpoland@gmail.com abyśmy wiedzieli ile miejsc zarezerwować. Obiad będzie na zasadzie Festiwalu Pizzy, który wielu z Was dobrze zna. Cena za obiad 25 zł, obowiązuje na pizze, za napoje płacimy osobno. Na Wasze zgłoszenia czekamy do piątki 21.10.2016.

19:30 – 21:30 Be4 Bear Party. Ponownie zapraszamy w progi restauracji Pierożek i Kompocik na rozgrzewkę przed finałowym wieczorem na ul Rybaki 22. Restauracja jest partnerem Stowarzyszenia Bears Of Poland i na karty członkowskie obowiązuje zniżka 20%.

Start 22.00 [HAH] finał wyborów Mr. Bear Poland 2017 – wstęp 20 zł w klubie HAH Art & Music Poznań na ul. Małe Garbary 6 w Poznaniu. Tak jak i za piątkowy wieczór część kwoty z biletów jest przekazana na fundusz reprezentacyjny dla przyszłych Mr. Bear Poland 2017 i vice Mr. Bear Poland 2017Dla członków Stowarzyszenia Bear Of Poland przygotowaliśmy promocję na barze. Z ważną kartą członkowską będziecie mogli kupić w promocyjnej cenie piwo lane za 5 zł oraz wódkę z colą za 10 zł. Ale również w czasie Loterii biletowej będziemy mieli niespodzianki ufundowane tylko dla członków.

 • 22.00 Start wyborów. Każdy kto zakupi bilet dostanie również pakiet upominków zorganizowany specjalnie na wybory, w tym kalendarzyk misiowy oraz okolicznościowy magnes. Przy wejściu otrzymacie również opaskę z unikalnym numerem. Na podstawie tego numeru będziemy losować nagrody podczas loterii biletowej gdzie rozdamy nagrody rzeczowe!
 • 22.30 [15 min.] Przypomnienie jury, sponsorów, organizatorów, patronów medialnych, zaproszonych gości, prezentacja szarfy przez Mr. Bear Poland 2016 oraz przypomnienie zasad Loterii Biletowej, jak i głosowania przez publiczność zgromadzoną w klubie na Mr. Bear Poland 2017!
 • 23.00 [15 min.] Krótka, autoprezentacja finalistów Mr. Bear Poland 2017. Mamy nadzieję, że już będziecie bardziej znali naszych kandydatów, ale dla tych co pojawią się w sobotę, powiedzą o sobie kilka słów ponownie.
 • 23:15 [5-10 min.] Wystąpienie Zarządu Stowarzyszenia Bears Of Poland z prezentacją kalendarium działań na 2016/2017 rok
 • 23.30 [20-30 min.] Występy kandydatów w strojach tematycznych. Po występie kandydaci będą odpowiadać na pytania w tym każdy z nich odpowie na jedno pytanie od publiczności. Bądźcie czujni pod sceną!
 • 00.00 [15 min.] Występ artystyczny, tego na pewno się nie spodziewaliście na wyborach Mr. Bear Poland!
 • 00.30 [10 min.] Prezentacja kandydatów bez koszulek, czyli to na co wszyscy czekacie. Zdejmowanie koszulek nastąpi przy rytmach muzyki na scenie.
 • 00.45 [15 min.] Występ artystyczny, tego na pewno się nie spodziewaliście na wyborach Mr. Bear Poland!
 • 01.00 [30 min.] Loteria biletowa oraz loteria dla członków stowarzyszenia! Podczas loterii jury będzie liczyć Wasze głosy i wyłoni naszych zwycięzców!
 • 01.30 [30 min.] Wystąpienie Mr. Bear Poland 2016Ogłoszenie zwycięzców i przekazanie szarf. Pamiątkowe zdjęcia z nowym Mr. Bear Poland 2017 i Vice Mr. Bear Poland 2017
 • 01.45 [do rana] Bear After Party, które mamy nadzieję, będzie gorące i nie tylko kandydaci tego wieczoru zdejmą koszulki!

Za konsoletą w sobotę staną Dj. W (Poznań), Bearkeeper (Berlin) oraz Amper (Warszawa).

Serdecznie zapraszamy do Poznania!

Przewiń do góry