Kandydaci Mr. Bear Poland 2022

Głosowanie internetowe na zdobywców tytułów
Mr. Bear Poland 2022 oraz V-ce Mr. Bear Poland 2022!

    • W tym roku do walki o tytuł stanęło czterech kandydatów! Pod formularzem głosowania znajdziecie listę zdjęć-linków do ich profili ze zdjęciami oraz opisami z wypełnionych przez nich ankiet TUTAJ.
    • Pamiętajcie! Typując zwycięzców wybieracie również zdobywcę tytułu V-ce Mr. Bear Poland 2022. Otrzyma go ten kandydat, który zgromadzi drugą co do wielkości liczbę głosów.

ZAGŁOSUJ!

Zanim jednak wskażesz swoje typy, zobacz profile kandydatów poniżej

Do zagłosowania nie potrzeba zakładania konta

 

GŁOSOWANIE INTERNETOWE ZAKOŃCZONE

 

Panowie oficjalnie można powiedzieć, że głosowanie na Mr. Bear Poland 2022 się rozpoczęło. To już trzynaste wybory i do walki o tytuł Mr. Bear Poland 2022 stanęło czterech odważnych kandydatów! Wszystkim Wam – Kandydatom – dziękujemy i gratulujemy odwagi!


Kandydaci mają swoje dedykowane profile na naszej stronie. Na nich znajdziecie szczegóły o każdym z nich, galerię zdjęć jak i odpowiedzi na zadane przez nas pytania. Czytajcie, oglądajcie i głosujcie! Zebrane przez nas informacje mają posłużyć Wam właśnie do wyboru tego z kandydatów, który Waszym zdaniem powinien otrzymać tytuł Mr. Bear Poland 2022 i reprezentować naszą bearsową społeczność w nadchodzącym roku na scenie tak krajowej jak i międzynarodowej!

 

 

Przewiń do góry