Kandydaci Mr. Bear Poland 2018

Panowie oficjalnie można powiedzieć, że głosowanie na Mr. Bear Poland 2018 się rozpoczęło. Mamy w tym roku czterech wspaniałych kandydatów. Ogromne podziękowania im się należą za wzięcie udziału w naszej zabawie!

Każdy z kandydatów na dedykowaną stronę, na której znajdziecie szczegóły o nim, jak i również odpowiedzi na zadane przez nas pytania. Na podstawie tych informacji możecie już wybrać na kogo głosujecie i przysyłać do nas swoje głosy na Mr. Bear Poland 2018!

Zaglądajcie na ich profile bo będziemy je aktualizować o nowe informacje przez cały wrzesień! Pojawią się zdjęcia, odpowiedzi na pytania i nie tylko!

 

Marcin B. z Warszawy #01
Adam z Warszawy #02
Marcin W. z Warszawy #03
Grzegorz z Nowego Sącza #04

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aby oddać głos w wyborach wyślij e-mail na adres vote4mrbear@gmail.com i wytypuj maksymalnie do trzech kandydatów do tytułu Mr. Bear Poland 2018 lub wyślij sms-a na numer +48 603 719 172 (opłata operatora). Z jednego adresu e-mail bądź jednego telefonu można zagłosować tylko raz w ciągu całego głosowania. Aby wytypować kandydata wystarczy wysłać jego imię z miastem bądź numer kandydata w treści smsa lub maila. Pamiętajcie, że typując kandydatów wybieracie również vice Mr. Bear Poland 2018. Tytuł ten otrzyma kandydat który zgromadzi drugą co do wielkości ilość głosów.

Głosy na swoich ulubieńców poprzez e-mail i sms możecie oddawać tylko do 23:59 19.10.2017. Potem podliczymy je aby już znać wyniki głosowania Internetowego i przekażemy je jury w sobotni wieczór!

Życzymy szczęścia wszystkim kandydatom i trzymamy za nich kciuki. Jak dla nas już jesteście zwycięzcami! Powodzenia Panowie!

Przewiń do góry