Kandydaci Mr. Bear Poland 2019

Panowie oficjalnie można powiedzieć, że głosowanie na Mr. Bear Poland 2019 się rozpoczęło. Na X wybory do walki o tytuł Mr. Bear Poland stanęło sześciu kandydatów! Wszystkim śmiałkom dziękujemy i gratulujemy odwagi!

Kandydaci mają swoje dedykowane profile na naszej stronie. Na nich znajdziecie szczegóły o każdym z nich, galerię zdjęć jak i odpowiedzi na zadane przez nas pytania. Czytajcie, oglądajcie i głosujcie! Zebrane przez nas  informacje mają posłużyć Wam własnie do wyboru tego z kandydatów, który Waszym zdaniem powinien otrzymać tytuł Mr. Bear Poland 2019 i reprezentować naszą bearsową społeczność w nadchodzącym roku na scenie tak krajowej jak i międzynarodowej!

 

Mateusz z Warszawy 01
Maciej z Krakowa 02
Wojciech z Warszawy 03
Tom z Wrocławia 04
Marcin z Warszawy 05
Daniel z Gorzowa Wlkp 06

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aby oddać głos w wyborach wyślij e-mail na adres vote4mrbear@gmail.com i wytypuj maksymalnie do trzech kandydatów do tytułu Mr. Bear Poland 2019 lub wyślij sms-a na numer +48 603 719 172 (opłata operatora). Z jednego adresu e-mail bądź jednego telefonu można zagłosować tylko raz w ciągu całego głosowania. Aby wytypować kandydata wystarczy wysłać jego imię z miastem bądź numer kandydata w treści smsa lub maila. Pamiętajcie, że typując kandydatów wybieracie również vice Mr. Bear Poland 2019. Tytuł ten otrzyma kandydat, który zgromadzi drugą co do wielkości ilość głosów.Głosy na swoich ulubieńców poprzez e-mail i sms możecie oddawać tylko do 23:59 18.10.2018. Potem podliczymy je aby już znać wyniki głosowania Internetowego i przekażemy je do jury w sobotni wieczór!

Życzymy szczęścia wszystkim kandydatom i trzymamy za nich kciuki. Jak dla nas już jesteście zwycięzcami! Powodzenia Panowie!

Przewiń do góry