Jarek z Bydgoszczy #02

Jarek z Bydgoszczy #02

Parametry fizyczne:

Wzrost: 176 cm
Waga: 100 kg
Kolor oczu: niebieskie
Kolor włosów: ciemny blond

Sam o sobie: Jestem Jarek, mam 34 lata. Marzyciel i wizjoner, ale również lekko stąpający po ziemi Strażak ochotnik z 20 letnim stażem. Zawsze dziękuję, że za marzenia nie trzeba płacić, bo zostałbym bankrutem. Uwielbiam przebywać na łonie natury, kocham gotowanie i rękodzieło, lubię podróże i opowieści o nich snute przy dobrym, swojskim winie (polecam dyniowe! Z mojej własnej winiarni). Czerpię radość i satysfakcję z pomagania innym ludziom. Potrafię wysłuchać i doradzić. Zamiast rozpaczać, że nie jestem „kimś” doceniam to, kim jestem. Odrobinkę choleryk, ale moje poczucie humoru niweluje wszystkie wady. Ambitny i dowcipny.

Hobby/Ulubiona forma spędzania wolnego czasu: Moją ulubioną forma spędzania czasu jest… praca! w zasadzie to nie praca a przyjemność – lubię ubrudzić się w kuchni podczas gotowania zdrowych potraw, lubię też spocić się pomagając moim rodzicom prowadzić gospodarstwo znajdujące się na malowniczej mazowieckiej wsi stąd moja wieczna „opalenizna rolnika”, stąd też bio warzywa i owoce do mojej kuchni.

Kwestionariusz.

Główna cecha mojego charakteru:
„Spokój, relaks i dobre wyczucie stylu”

Cechy, których szukam zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn:
„Zaradność, zdecydowanie oraz śmiałość”

Co cenię najbardziej u przyjaciół:
„Najbardziej cenię szczerość. Na szczerości można zbudować fajną przyjaźń”

Moja główna wada:
„Jestem trochę gaduła :-)”

Moje ulubione zajęcie:
„Moim ulubionym zajęciem jest przebywanie na łonie natury. Moim konikiem jest gospodarstwo rolne rodziców. Tam powstaje moja sławna opalenizna „na rolnika”. Mogę tam naładować baterię na każdy dzień roku. Uwielbiam robić zdjęcia florze i faunie”

Moje marzenie o szczęściu:
„Moim marzeniem jest, żeby zniknęła nienawiść, która ostatnio jest bardzo na czasie. Resztę dopracuję siłą swoich rąk”

Kim lub czym chciałbym być, gdybym nie był tym, kim jestem:
„Chciałbym być swoim kotem”

Kiedy kłamię:
„Zwykle wychodzi z tego kupa śmiechu”

Słowa, których nadużywam:
„Poza niecenzuralnymi – że tak powiem”

Ulubieni bohaterowie literaccy/komiksowi:
„Od zawsze moim bohaterem był Euzebiusz z bajki „Przygody Euzebiusza”. Był taki odważny i dzielny. Mimo przeciwności losu szedł do przodu bo chciał poznawać świat. Myślę, że jego samotność była Nam bardzo bliska”

Ulubieni bohaterowie życia codziennego:
„Pani Agata, która pracuje już parę lat, prawie wcale się nie odzywa a utrzymuje się na stanowisku”

Czego nie cierpię ponad wszystko:
„Pana Jarka”

Dar natury / moc, który/ą chciałbym posiadać:
„Umiejętność odwrócenia entropii”

Obecny stan mojego umysłu:
„Ekscytacja z powodu mojego startu w wyborach :-)”

Błędy, które najłatwiej wybaczam:
„Błędy które najłatwiej wybaczam to takie, które samemu zdarzyło mi się popełnić”

Moja dewiza:
„Przestań rozpaczać, że kimś nie jesteś. Zacznij doceniać to, kim jesteś”

Moje popisowe/ulubione danie:
„Będę nieskromny ale uwielbiam gotować i dań popisowych mam mnóstwo. Pulpety, szakszuka, curry, pierogi, karpatka oraz chleb i wiele innych”

Moj ulubiony drink:
„Sex on the… bed, with my sexy husbear. :-)”

Czym dla Ciebie są Wybory Mr. Bear Poland?:
„Wybory Mr. Bear Poland są dla mnie przede wszystkim ciekawą przygodą (mam nadzieję ;p). Cieszę się na spotkanie ze „starymi” znajomymi oraz liczę na spotkanie wielu nowych osób. Jest to świetna również okazja do tego, żeby zintegrować naszą społeczność”

Moja definicja kim jest 'Bear’:
„Bear – duży ssak drapieżny o masywnej budowie ciała, z dużą ilością futra. Taki osobnik ma serce większe niż gołąb. Uwielbia przytulaski i całuski. Nie da się go szybko wyprowadzić z równowagi. Z nim trzeba chodzić. Jest ciekawy świata i otwarty na innych ludzi”

Co sądzę o społeczności 'Bears’ w Polsce:
„Tak jak każda inna grupa LGBTQ+ jesteśmy pełni wewnętrznych podziałów i nienawiści. Część z Nas stara się narzucić innym swoją wizję świata i wcisnąć ich w stworzone przez siebie definicje. Z drugiej strony na szczęście jest wiele pozytywnych osób, które właśnie takie nie są. Bardzo mnie to cieszy i chciałbym żeby tych osób było więcej. Bo tylko otwartość na inność i zrównoważona energii może Nas ocalić ;-)”

Jaka jest Twoim zdaniem rola zdobywcy tytułu Mr. Bear Poland 2021:
„Rola zdobywcy tytułu Mr. Bear Poland 2021 na pewno nie będzie łatwa. Szalejąca pandemia nie będzie sprzymierzeńcem spotkań, trzeba będzie szukać alternatyw. Dlatego osoba, która wygra wybory musi umieć słuchać innych osób ze społeczności, nie powinna się bać rozmawiać o jej problemach i potrzebach. Wygrany powinien umieć scalać społeczność oraz tworzyć atmosferę otwartości i wzajemnej akceptacji. Ważne jest też współdziałanie z innymi stowarzyszeniami i społecznościami LGBTQ+ oraz godna reprezentacja tytułu w Polsce, Europie i na świecie”

Galeria.


Przewiń do góry