Kandydaci Mr. Bear Poland 2017

Długo czekaliście na ten moment. My również! Panowie oficjalnie można powiedzieć, że głosowanie na Mr. Bear Poland 2017 się rozpoczęło. Mamy w tym roku czterech wspaniałych kandydatów, na których można już teraz zacząć oddawać głosy! Oficjalnie ich start ogłosiliśmy na Pożegnaniu Mr. Bear Poland 2016 w HAH Katowice!

Każdy z kandydatów na dedykowaną stronę, na której znajdziecie szczegóły o nim, jak i również odpowiedzi na zadane przez nas pytania. Na podstawie tych informacji możecie już wybrać na kogo głosujecie i przysyłać do nas swoje głosy na Mr. Bear Poland 2017!

 

Paweł z Łodzi 01
Rafał z Poznania 02
Adam z Wrocławia 03
Paweł z Wrocławia 04

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aby oddać głos w wyborach wyślij e-mail na adres vote4mrbear@gmail.com i wytypuj maksymalnie do trzech kandydatów do tytułu Mr. Bear Poland 2017 lub wyślij sms-a na numer +48 603 719 172 (opłata operatora). Z jednego adresu e-mail bądź jednego telefonu można zagłosować tylko raz w ciągu całego głosowania. Aby wytypować kandydata wystarczy wysłać jego imię z miastem bądź numer kandydata w treści smsa lub maila. Pamiętajcie, że typując kandydatów wybieracie również vice Mr. Bear Poland 2017. Tytuł ten otrzyma kandydat który zgromadzi drugą co do wielkości ilość głosów.

Głosy na swoich ulubieńców poprzez e-mail i sms możecie oddawać tylko do 23:59 20.10.2016. Potem podliczymy je aby już znać wyniki głosowania Internetowego i przekażemy je jury w sobotni wieczór!

Życzymy szczęścia wszystkim kandydatom i trzymamy za nich kciuki. Jak dla nas już jesteście zwycięzcami! Powodzenia Panowie!

Przewiń do góry