Głosowanie internetowe

Panowie oficjalnie można powiedzieć, że głosowanie na Mr. Bear Poland 2016 się rozpoczęło. Mamy w tym roku sześciu wspaniałych, na których można już teraz zacząć oddawać głosy!

Tutaj możecie dokładniej zapoznać się z każdym z nich, sprawdzić co lubią robić, co myślą o sobie, zobaczyć ich galerię zdjęć.

Aby oddać głos w wyborach wyślij e-mail na adres vote4mrbear@gmail.com i wytypuj maksymalnie do trzech kandydatów do tytułu Mr. Bear Poland 2016 lub wyślij sms-a na numer +48 603 719 172 (opłata operatora). Z jednego adresu e-mail bądź jednego telefonu można zagłosować tylko raz w ciągu całego głosowania. Aby wytypować kandydata wystarczy wysłać jego imię bądź numer kandydata w treści smsa lub maila.

Głosy na swoich ulubieńców poprzez e-mail i sms możecie oddawać tylko do 23:59 22.10.2015. Potem podliczymy je aby już znać wyniki głosowania Internetowegoi przekażemy je jury w sobotni wieczór!

Życzymy szczęścia wszystkim kandydatom i trzymamy za nich kciuki. Jak dla nas już jesteście zwycięzcami! Powodzenia Panowie!

Przewiń do góry