Jury Mr. Bear Poland 2016

Kandydaci dawno już przedstawieni i rozgrzewają przed wyborami. Kategorie oceny przez jury również znane więc pora przedstawić skład tegorocznego jury wyborów Mr. Bear Poland 2016.

Jury2016
Jury wraz z pomocą komisji skrutacyjnej wyłonionej z publiczności zajmuje się podliczeniem Waszych głosów z kart do głosowania, które zostaną zebrane w sobotni wieczór, 24-tego października w klubie HAH Art & Music Club.

Zadaniem Jury będzie rozstrzygnięcie wagi głosów, poznanie kandydatów nieco bliżej, więc będą im zadawać także pytania poza sceną. Oczywiście członkowie jury będą oceniać kandydatów w 12 podanych kategoriach.

Z pewnością będzie to niełatwa praca do wykonania. Każdy ostateczny wynik na przestrzeni lat spotykał się z mniejszą bądź większą krytyką. Co rok jednak osoby wybrane do Jury biorą na siebie ten ciężar by zdecydować komu przypadnie tytuł Mr. Bear Poland i Vice Mr. Bear Poland w przypadku, kiedy głosy są podzielone.

W tym roku w jury zasiadają:

– Marcin – Mr. Bear Poland 2015
– Maciej – vice Mr. Bear Poland 2015
– Jakub – współorganizator wyborów Mr. Bear Poland, właściciel klubu HAH Art & Music Club i marki Mr. Bear Poland
– Bartek – prezes Stowarzyszenia Bears Of Poland
– Zbyszek – skarbnik Stowarzyszenia Bears Of Poland
– Paweł – sekretarz Stowarzyszenia Bear Of Poland
– Piotr – współorganizator wyborów Mr. Bear Poland
– Marcin – przedstawiciel sponsora IBB Hotel Andersia
– Sebastian – przedstawiciel sponsora HopChop Barber Shop
– Mariusz – przedstawiciel sponsora MarioPhotography
– Mateusz – przedstawiciel sponsora Printmedia

Mamy nadzieję, że wesprzecie ich w tym zadaniu i podzielicie się swoimi spostrzeżeniami odnośnie kandydatów podczas wyborów. Pamiętajcie, że z chęcią Was wysłuchają, bo to przede wszystkim Wy wybieracie przedstawicieli społeczności Bears na rok 2016.

Woof!

Przewiń do góry