Mr. Bear Poland 2020 – nabór kandydatów!

Wybory Mr. Bear Poland 2020 – Czas start!

Panowie 10 lat już organizujemy wybory. Pełna dekada za nami a przed nami już XI wybory Mr. Bear Poland! Jak ten czas szybko leci.

Rozpoczynamy zatem nabór kandydatów na Mr. Bear Poland 2020. Wszystkim zainteresowanym podajemy kalendarium wydarzeń związanych z wyborami. Ale nie może być wyborów bez kandydatów! Każdemu śmiałkowi, które stanie w konkury podajemy do zapoznania się nasz Regulamin oraz Politykę Prywatności – uprzejmie prosimy o zapoznanie się z nimi. Formularze zgłoszeniowe są dostępne tutaj.

Kandydowanie w wyborach jak i same wybory to przede wszystkim ma być pozytywne przeżycie i dobra zabawa włąsnie dla Was. Liczymy na to, że wszyscy kandydaci będą rywalizować w przyjacielskiej atmosferze.

Każdy z Was mógł przeczytać kilka wywiadów z naszymi Mr. Bearami – jeżeli jeszcze tego nie robiliście zachęcamy. Dla każdego z poprzednich laureatów kandydowanie znaczyło co innego i inaczej przeżyli swój rok z szarfą. Niektórzy pokonywali nieśmiałość, inni wchodzili w świat „bears”, jeszcze inni pokonywali inne swoje lęki, czy chcieli po prostu się sprawdzić. Każdy z nas, z Was jest inny na swój sposób i bardzo dobrze! Chodzi nam o różnorodność, o to co stanowi o Waszej unikalności. Czy uważacie się za Bearcub, Bear, Polar Bear czy należycie do innego „gatunku” niedźwiedzi nieważne. To właśnie konkurs dla Was! Chodzi o to byście Wy też znaleźli coś w wyborach co pozytywnie zapamiętacie!

Pamiętajcie, że żadnego z kandydatów nie pozostawimy samemu sobie. Na Facebooku zostanie założona specjalna grupa, w której będą osoby związane z organizacją wyborów, które Was wspomogą czy to doświadczeniem czy pomysłami bądź technicznym wsparciem. Wystarczy tylko, że będziecie pytać, a my jako Organizatorzy będziemy do Waszej dyspozycji przez cały czas przygotowań, głosowania i w czasie samych wyborów. Możecie się z nami kontaktować zarówno na mrbearpoland@gmail.com jak i na nasz telefon czy na naszym fanpage na facebook’u!

Zatem Drodzy Panowie, do boju! Czekamy na wszystkich odważnych! I wszystkim życzymy wspaniałej zabawy i przede wszystkim wygranej!

Woof!

Przewiń do góry