Nabór Kandydatów

Mr Bear 2017_baner_wydarzenieStrona

Wybory Mr. Bear Poland 2017 – Czas start!

Panowie rozpoczynamy nabór kandydatów na Mr. Bear Poland 2017. Tak, tak, kolejne wybory za pasem. W tym roku organizujemy je już po raz ósmy! Szczegółowy harmonogram dat powiązanych z wyborami znajdziecie w naszym panie wyborów tutaj. Oczywiście każdego śmiałka prosimy o zapoznanie się z naszym regulaminem przed zgłoszeniem. Formularze zgłoszeniowe możecie pobrać tutaj.

Pamiętajcie, że kandydowanie w wyborach jak i same wybory to przede wszystkim ma być dobra zabawa. Oczywiście podszyta nutką zdrowej, sportowej rywalizacji, ale przede wszystkim świetna zabawa. Jeżeli czytaliście wywiady z naszymi Mr. Bearami, wiecie, że dla każdego z nich kandydowanie znaczyło co innego. Niektórzy pokonywali swoje lęki, inni chcieli się sprawdzić, a jeszcze inni zrobili to by zyskać pewność siebie. I bardzo dobrze! Wy zapewne też znajdziecie coś w wyborach co zbuduje Wasze doświadczenie a z pewnością poznacie siebie z nieco innej strony.

Pamiętajcie, że żadnego z kandydatów nie pozostawimy samemu sobie. Na FB zostanie założona specjalna grupa, w której będą osoby związane z organizacją wyborów oraz aktualnie panujący Mr. Bear Poland Witkor oraz Vice Mr. Bear Poland Waldemar. Wsparcie otrzyma każdy z Was, wystarczy tylko zapytać. My jako zespół Mr. Bear Poland również jesteśmy i będziemy do Waszej dyspozycji przez cały czas trwania wyborów. Możecie się z nami kontaktować zarówno na mrbearpoland@gmail.com jak i na nasz telefon czy na naszym fanpage na facebook’u. Odpowiemy na każde pytanie!

Zatem Panowie, do boju! Czekamy na wszystkich odważnych! I wszystkim życzymy wygranej już teraz!

Woof!

Przewiń do góry