Mr. Bear Poland 2017 wybrany!

Nowym Mr. Bear Poland, który przejmuje szarfę na 2017 rok, został kandydat nr 03 Adam z Wrocławia. Vice Mr. Bear Poland 2017 został Rafał z Poznania, kandydat nr 02. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom zdobytych tytułów!

Z tego miejsca chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim kandydatom, za Wasz wysiłek w wybory i odwagę by stanąć przed nami do oceny. Dla nas zawsze wszyscy jesteście wygranymi, już w momencie zgłoszenia! Mam nadzieję, że dobrze się bawiliście pomimo stresu, który z pewnością Wam towarzyszył.

Podziękowania należą się również współorganizatorom wyborów Stowarzyszeniu Bears Of Poland za poniesiony ogromny wysiłek aby VIII wybory Mr. Bear Poland doszły do skutku. Dziękujemy też naszym wspaniałym partnerom oraz sponsorom i patronom medialnym. Wasze wsparcie również jest dla nas bardzo ważne. Bez Was nie moglibyśmy organizować tylu wspaniałych rzeczy.

Oczywiście ogromne podziękowania należą się Wam, naszym gościom. To dzięki Wam impreza się udała. To dla Was jest organizowana już od 8śmiu lat. Dziękujemy gościom zza granicy, którzy przybyli na nasze wybory: Mr. Bear Germany 2015, Mr. Bear Hungary 2015, Mr. Leather Ireland 2016, Prague Bears, Dublin Bears, przyjaciołom z Czech, Węgier, Irlandii, Słowacji, Niemiec i innych zakątków. Dziękujemy rodzimym misiom Wiktorowi Mr. Bear Poland 2016 oraz Waldemarowi vice Mr. Bear Poland 2016, a także Maciejowi Mr. Leather Poland 2016.

Lista z pewnością może być długa i pewnie nie wymienimy i tak wszystkich, którym chcielibyśmy podziękować za te dwa wyjątkowe wieczory. Mamy nadzieję, że zabawa Wam się podobała. Jeżeli macie jakieś uwagi co moglibyśmy poprawić, co Waszym zdaniem było nie tak albo co mozna by wprowadzić by urozmaicić wybory to prosimy dajcie nam znać na nasz email: mrbearpoland@gmail.com. Na wszystkie maile odpowiemy. A tymczasem do następnego roku! I jeszcze raz wielkie gratulacje dla Adama i Rafała! Niech nam dzielnie piastują tytuły w 2017 roku!

Przewiń do góry