Ostatnie dni głosowania internetowo-smsowego

Do końca głosowania nie zostało wiele, można odliczać godziny do 23:59 19.10.2017, kiedy to zakończymy głosowanie. Głosujcie bo jak zobaczycie poniżej różnice procentowe między kandydatami nie są wielkie i jeszcze wszystko może się zmienić.

Tak jak zwykle zaprezentujemy ogólny podział głosów bez podawania, którego kandydata odzwierciedla dany słupek. Dopiero w sobotni wieczór w Poznaniu dowiecie się, który ze znaków zapytania zamieni się na którego kandydata. Nie sugerujcie się kolejnością na wykresie, bo jest ona uzależniona jedynie wartością procentową głosów a nie kolejnością!

Dodatkowo w tym roku widać, że nasi kandydaci nie tylko zaskarbili sobie sympatię Panów bo w głosowaniu mailowym mocno dopingują im również kobiety, a także osoby spoza Polski.

Zostało jeszcze dosłownie 58 godzin do końca głosowania! Powodzenia życzymy wszystkim kandydatom! Zachęcajcie swoich znajomych, przyjaciół, kolegów czy rodzinę do głosowania. A Wy drodzy głosujący ślijcie swoje głosy. Każdy głos skrupulatnie policzymy. Pamiętajcie, że to Wasz głos może zadecydować o przewadze i zdobyciu tytułu Mr. Bear Poland 2018.

Aby oddać głos w wyborach wyślij e-mail na adres vote4mrbear@gmail.com i wytypuj maksymalnie do trzech kandydatów do tytułu Mr. Bear Poland 2018 lub wyślij sms-a na numer +48 603 719 172 (opłata operatora). Z jednego adresu e-mail bądź jednego telefonu można zagłosować tylko raz w ciągu całego głosowania. Aby wytypować kandydata wystarczy wysłać jego imię z miastem bądź numer kandydata w treści smsa lub maila. Pamiętajcie, że typując kandydatów wybieracie również vice Mr. Bear Poland 2018. Tytuł ten otrzyma kandydat który zgromadzi drugą co do wielkości ilość głosów.

Woof!

Przewiń do góry