Wyniki ankiet

Czas odpowiedzieć Wam na pytania jaki powinien być według Was Mr. Bear Poland 2017!

W ciągu ostatnich kilku tygodni zadaliśmy Wam trzy pytania. Każde z nich dotyczyło innego aspektu, jaki Waszym zdaniem powinien być Mr. Bear Poland i prosiliśmy Was o wybranie 5 odpowiedzi, które miały dla Was najważniejsze znaczenie.

Pierwsze pytanie jakie zadaliśmy dotyczyło cech psychicznych, „Jaki powinien mieć charakter?” Według zebranych odpowiedzi z ankiet oraz z facebooka wychodzi, że przede wszystkim powinien być Męski (67,4%) a jednocześnie Inteligentny (65,1%), Otwarty (58,1%) i Tolerancyjny (58,1%). W ankiecie na 5-tym miejscu znalazło się, że powinien być Optymistyczny / Zabawny (44,2%) natomiast według facebooka powinien dodatkowo Być sobą.

Jaki nie powinien być? Otóż wybraliśmy 3 najniżej ocenione odpowiedzi. Wychodzi na to, że nie powinien być Władczy (0%), Uległy (0%) ani Leniwy (0%). Co w sumie ma duży sens.

Drugie pytanie dotyczyło cech fizycznych. Zapytaliśmy Was „Jak powinien wyglądać?”. Co ciekawe ta ankieta cieszyła się największym zainteresowaniem ze wszystkich. W sumie uzyskała 2 razy więcej głosów niż pozostałe dwie ankiety. Widocznie do wyglądu Mr. Bear Poland przywiązujecie największą uwagę bądź macie najbardziej wyrobione zdanie na ten temat.

Zatem jak wyglądać powinien Mr. Bear Poland? Przede wszystkim powinien być Brodaty (68,8%) oraz mieć Owłosioną klatę (65%), ale liczy się dla Was też bardzo to aby był Uśmiechnięty (60%). Do tego powinien być Dobrze zbudowany (46,3%) ale i Mieć brzuszek (46,3%). W ankiecie wskazaliście mocno na to, żeby był ogólnie Atrakcyjny (45%).

A jak nie powinien wyglądać? Tutaj nie mieliście problemów. Przede wszystkim nie powinien być Szczupły (0%), Przeciętny (0%) ani Wysoki (0%) czy Niski (0%).

Ostatnie pytanie jakie do Was skierowaliśmy dotyczyło tego jakie wyzwania byście postawili przed zdobywcą tytułu, czyli „Co powinien robić?” w ciągu roku swojej kadencji.

Zdecydowana większość z Was uważa, że główną rolą Mr. Bear Poland 2017 jest Integrować społeczność Bears (78,6%). Przy okazji tej integracji powinien Zachęcać do wychodzenia z domów (50%), Propagować wiedzę o społeczności Bears w Polsce (46,4%) i Organizować spotkania (42,9%). Dodatkowo powinien Pomagać osobom, które mają problem z samoakceptacją ze względu na wygląd (42,9%). Co ciekawe w ankiecie na facebooku, przy tym pytaniu były większe rozbieżności, niż wcześniej. Co prawda nadal najwięcej głosów przyznaliście na Integrowanie społeczność Bears, ale na drugim miejscu postawiliście już na Promowanie Stowarzyszenia Bears Of Poland. Więc to również podajemy jako rzecz ważną.

Czego zdecydowanie nie powinien robić, to nie przyjmować roli swata czyli nie Łączyć w pary (0%). Dodatkowo mniejsze znaczenie przykładacie do tego aby Uczestniczył czynnie w ruchu LGBT (1,7%) czy też Uczestniczył w paradach równości (1,7%). Jak widać bardziej na uwadze macie naszą kiełkującą społeczność Bears niż ogólnie szeroko pojęte środowisko LGBTQA.

Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w naszych ankietach. Podsumowując wiemy jak sobie wyobrażacie naszego przyszłego Mr. Bear Poland 2017. Czy któryś z kandydatów spełni w pełni Wasze oczekiwania? Na kogo będziecie głosować? Już wkrótce zobaczymy jak wyglądają nasi kandydaci, jak się wypowiadają, co chcą robić po wygraniu szarfy i tytułu. Jak potoczą się ich losy w tegorocznej edycji Mr. Bear Poland zależy w dużej mierze od Was!

Woof!

 

Przewiń do góry