Zapytaj kandydatów

mr-bear-2017_baner_wydarzeniekandydacipytaniawww

Wybieramy jednego z nas, który będzie reprezentował Polską społeczność bears przez następny rok, ale kim jest?

Nasi kandydaci zaprezentowali się nieco w odpowiedzi na standardowe pytania ze zmodyfikowanego kwestionariusza Prousta. Widzieliście już wiele ich zdjęć czy też mieliście okazję obejrzeć przygotowane przez nich filmiki

Ale kim tak naprawdę są, jak się bawią i co myślą będziemy mogli poznać dopiero na wyborach. Jesteście ciekawi co tak naprawdę przyświecało im, kiedy wysyłali swoje zgłoszenie do wyborów? Jaki mają pomysł po zdobyciu tytułu Mr. Bear Poland? A może macie jakieś inne intrygujące pytania? My również będziemy chcieli ich lepiej poznać. Dlatego podczas sobotniego wieczoru zadamy im pytania. Mamy nadzieję, że Wy też jesteście ciekawi co powiedzą i sami macie do nich swoje pytania. Jeżeli tak to czekamy właśnie na nie.

Możecie zadać pytania bezpośrednio do danego kandydata, jeżeli tak to napiszcie do kogo. Możecie również zadać pytanie ogólne, które będziemy zadawać kandydatom losowo. Wasze pytania prosimy o przesłanie na adres mrbearpoland@gmail.com. Możecie również zostawić je na naszym fanpage’u bądź wysłać jako wiadomość na telefon +48 605 719 172. Pytania przysyłajcie do czwartku 20.10.2016 do godziny 23:59.

Dodatkowo w czasie sesji pytań każdemu kandydatowi zadamy jedno pytanie z publiczności. Więc w czasie piątkowego i sobotniego wieczoru zastanawiajcie się jakie pytani chcielibyście zadać. Zawsze może paść na Was.

Przewiń do góry